HASTALIKLAR
DEPARTMAN
DOKTOR
HASTANE
BLOG
Aradığınız sonuç bulunamadı
HAKKIMIZDA

Sağlıkhane nedir?

İnsanımızın ve sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu hız ve kolaylığı sağlayabilmek adına 2016 yılında bir fikir olarak doğan Sağlıkhane, 2017 yılı itibariyle insanımızın ve bu alanda çalışan profesyonellerin hizmetine sunulmuş olan online bir sağlık platformdur. Yüzde yüz yerli sermaye ve yerli beyinlerin emekleriyle yeşeren bu platform üzerinde ilk aşamada kullanıcı profilleri, sağlık profesyonelleri profilleri ve sağlık kuruluşları profilleri bulunmaktadır.

Biz ne yapıyoruz?

Teknolojinin hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmasıyla birlikte tüm alışkanlık ve ihtiyaçlarımız bu doğrultuda şekil almaktadır. Ürünler ve hizmetler ile ilgili olarak artık diğer kullanıcıların geri bildirimlerini merak ediyor ve bu bildirimlere göre tercihimizi yapıyoruz.

Bu noktada Sağlıkhane olarak binlerce doktor ve sağlık kuruluşu arasından sadece birkaç saniye içerisinde yakınınızda bulunan ve ihtiyaç duyduğunuz kalitedeki profesyonelleri sizler için listeliyor, ilgili profesyonellerin kalitesini de siz değerli kullanıcılarımızın geri bildirimleriyle belirliyoruz. Ayrıca bu geri bildirimlerinizi şeffaf bir şekilde paylaşarak yeni kullanıcılara bu noktada ışık ve aynı zamanda bu paylaşımların sağlık sektörüne de yeni bir soluk getireceğini düşünüyoruz.

Tedavi olmak için kullanabileceğimiz zaman dilimini, ilgili departman, kaliteli doktor, güvenli sağlık kuruluşu aramak için kullanmaya artık son veriyoruz.

Hedefimiz

Türkiye’nin sağlık sektöründeki hizmet kalitesini artırarak insanımıza faydalı olmayı ilke edinen Sağlıkhane ekibi olarak, “Türkiye’nin sağlık indeksi” olmaya çalışacak ve bu yolda yorulmadan yürümeye siz değerli kullanıcılarımızın desteğiyle devam edeceğiz.

Unutmayın her şeyin başı sağlık.
Sağlıcakla kalın.